Як продати товар клієнту?

Інструкція про те, як продати товар клієнту через КОТИКО
Г
Написано Гліб
Оновлено 1 рік тому

Для того, щоб продати товар клієнтові вам необхідно перейти у розділ продажі. Далі ви побачите схожу сторінку

У блоці зліва ви можете бачити усі товари. Для того, щоб додати товар до чеку натисніть на нього. За потреби, скористайтеся пошуком. 

Далі цей товар з'явиться у чеку. Якщо, ви хочете зміни кількість товару, то у блоці Кількість навпроти потрібного товару, ви можете ввести кількість

За потреби введіть знижку для клієнта. Фінальна сума автоматично розрахується з знижки.

Після додавання товарів, під чеком з'виться кнопка Сплатити.

Далі ви побачите вікно оплати. Воно виглядає так:

Оберіть тип оплати: карткою чи готівкою. Якщо готівкою, то введіть ще й суму готівки клієнта, решта розрахується автоматично.

Якщо у вас підключенно ПРРО та його зміна відкрита, то ви можете видати чек. Для цього оберіть пункт Фікальний чек, за потреби введіть Email, на який буде відпраленно чек.

Якщо у вас ПРРО від checkbox, то після оплати на екрані ви побачите фісакальний чек, якщо у вас є принтер, то ви можете його одразу розрукувати.

У випадку, якщо ви при додавані товару додали у чек сертифікат, то обов'язково при оплаті оберіть клієнта, до якого буде прикріпленно цей сертифікат.

Якщо у вас ПРРО від Вчасно.Каса, то для прегляду та друку чеку перейдіть в історію візитів, натисніть на потрібний продаж для прегляду деталей, та натисніть на кнопку Перегляд чеку. На сторінці чеку ви можете роздрукувати його.

Чи була наша стаття корисною?