Як прийняти оплату за візит?

Тут ви дізнаєтеся про те, як прийняти оплату за візит у календарі у розділі Записи в КОТИКО
Г
Написано Гліб
Оновлено 7 місяців тому

Для редагування запису знайдіть потрібний у розділі Записи та просто натисніть на нього.

Далі ви побачите схоже вікно запису

Далі перейдіть у розділ оплата. Там оберіть тип оплати: карткою, готівкою, QR-касою (за умови попереднього підключення QR-еквайрингу від monobank) чи сертифікатом, за умови, якщо у цього клієнта є прибанні сертифікати.

Якщо ви обрали тип готівкою, то введіть суму готівки клієнта та решта розрахується автоматично.

Якщо ви обрали QR-касу, то оберіть QR-касу на якій буде встановлено суму для оплати. Потім, натисніть Створити платіж. Дочекайтесь оплати клієнта, і опісля ви побачите у цьому вікні успішну оплату.

Якщо у вас підключенно ПРРО та відкрито зміну, то ви також можете обрати пункт Фіскальний чек. Далі відправити його на email, для цього у з'явившомуся поля введіть його email, та/або обрати пункт для відправки посилання на чек за СМС, якщо у вас підключенно СМС-повідомлення.

Якщо ви обрали Сертифікатом, то оберіть сертифікат, з якого буде списано за послугу. Якщо баланс сертифікату, меньше ніж потрібно для сплати та/або цей сертифікат покриває не всі послуги у записі, то вам потрібно прийняти доплату. Під полем вибора сертифікату у вас з'явиться кнопки для вибору типу доплати: карткою чи готівкою. Оберіть потрібний та якщо ви обрали тип готівкою, то введіть суму готівки клієнта та решта розрахується автоматично.

У фіскальному чеку в розділі оплата буде 2 поля: Сертифікатом та сума списання з сертифікату й Карткою/Готівкою та сума доплати.

Чи була наша стаття корисною?